Muži sú hlavou rodiny, ale ženy sú tie, ktoré tou hlavou krútia. Potrebujeme ich k životu, ale je pravda, že vo väčšine prípadov sú to bytosti nepraktické a my ženy im preto musíme pomáhať prežiť v tomto svete. Ak ste aspoň trochu herečkou, podarí sa vám ich dostať vždy tam kam potrebujete vy. Je veľa fígľov akými od neho dostanete po čom túžite https://www.4pc.sk/ako-zena-dosiahne-co-chce/. Je len na vás a vašej intelingencii ako sa k tomu dopracujete.

vaření


  • Malé pomasírovanie ega a on vám bude ruky lízať ako poslušný psíček. Oceňte jeho schopnosti, pochváľte ho za úspechy v práci a poďakujte sa mu ako krásne sa o vás stará.

  • Snažte sa prijať aký je a nemeňte ho. Majte strpenie s jeho koníčkami a malými zlozvykmi. Keď uvidí, že ho máte radi takého aký je, iste vám dá všetko po čom túžite. Najhoršie čo by ste mohli spraviť je zakazovať mu priateľov a občasný pohárik.

  • Tak ako nemeníte jeho, nemeňte sa ani vy. Buďte uvoľnená, ženská, priateľská a hlavne nehrajte ženské hry. Milým úsmevom a stabilnou povahou dosiahnete viac ako hereckými výbuchmi. Mužov unavuje striedanie vašich nálad a pri takýchto ženách často utečú k inej.

jídlo


  • Počúvajte hoa zároveň mu preukážte, že obdivujete jeho názory a myšlienky. Samozrejme ak nie sú úplne v rozpore s tými vašimi. V tom prípade mu pokojne argumentujte. Muži majú radi inteligentné ženy, ktoré vedia prejaviť svoje názory v príjemnom rozhovore.

  • Buďte občas tajomné. Nemusíte mu vešať všetky starosti a radosti na nos. Nechajte si svoju tajomnú komnatu, do ktorej ho vpustíte za odmenu.

  • Prekvapujte ho. Stereotyp ubíja. Zájdite si ku kaderníkovi bez toho, aby o tom vedel a uvidíte jeho príjemné prekvapenie po návrate z práce. Alebo si kúpte peknú spodnú bielizeň a čakajte ho večer iba v nej a sexi lodičkách.

  • Nesnažte sa, aby na vás neustále žiarlil. Nehovorte mu všetky detaily o svojich predchádzajúcich partneroch. Poteší ho ak ste v spoločnosti obdivovaná, ale neflirtujte s každým v okolí.

Ako si ho obkrútiť okolo prsta
4.5 (90%)2