Lieky na erekciu Forcex sú zrejme najvyhľadávanejšími tabletkami vôbec. Čo pod týmto pojmom mám vlastne na mysli? Tabletky majú za účel zlepšiť kvalitu erekcie a jej rýchlejšie dosiahnutie, najlepšie prirodzenou prírodnou cestou. To by mali zabezpečiť vhodné bylinné extrakty, aminokyseliny a ďalšie látky, ktoré podporujú lepšie prekrvenie tkanív vrátane pohlavnej sústavy, zvyšujú sexuálnu túžbu a podporujú ejakuláciu.

A keďže problémy s erekciou má čoraz viac mužov a čoraz častejšie sa prejavujú aj u mladších, niet sa čo čudovať, že sa po takejto podpore ohliadne viac než polovica mužov v dospelom veku.

Prečo by sme mali siahnuť po overených tabletkách na erekciu? Pretože práve takáto prírodná alternatíva dokáže bezpečne a bez väčšieho rizika vedľajších účinkov riešiť v podstate akékoľvek problémy so stoporením, erekciou, tvrdosťou penisu a výdržou. Samozrejme v rámci reálnych možností výživových doplnkov.

 

tabletky na erekciu

 

Erekcia – čo to vlastne je a jej význam

Erekcia je vlastne stav úplného stoporenia penisu muža. Je vyvolaná pohlavným vzrušením, ktorému predchádza priama alebo nepriama, napríklad vizuálna, sexuálna stimulácia. Erekcia je potom výsledok stoporenia a nikdy nie naopak.

Význam erekcie ako takej

Penis bez erekcie slúži na vylučovanie moču a teda na zbavovanie sa škodlivín a iných produktov nášho metabolizmu z tela. Penis v erekcii zase slúži primárne na rozmnožovanie. Pocity vzrušenia a následný orgazmus sú potom našou odmenou za to, že počúvneme náš pohlavný pud. Bez dostatočne kvalitnej erekcie tak nie je ani potomstvo, nie je vzrušenie ani extáza orgazmu.

Najčastejšie problémy s erekciou a ich príznaky

Pri problémoch s erekciou sa jedná o tieto základné typy porúch:

slabá erekcia – stoporenie penisu nie je stopercentné, čiže k erekcii síce dochádza, no nemá potrebnú kvalitu a tvrdosť penisu je nedostatočná

krátka erekcia – stav, kedy dĺžka erekcie nepostačuje k dostatočne uspokojivému pohlavnému styku

kolísanie kvality erekcie počas styku či sexuálnej stimulácie – plná erekcia sa často strieda s ochabnutím penisu

oneskorená erekcia – nástup erekcie je pomalší ako obvykle, nastupuje po sexuálnej stimulácii s veľkým časovým odstupom

nepretržitá, permanentná erekcia – stav, kedy erekcia po vyvrcholení neustupuje dlhšiu dobu a je väčšinou bolestivá (odborne priapizmus)

 

erekcia 2

bolestivá erekcia – okrem už spomínaného priapizmu môže byť aj dôsledkom choroby zvanej Peyronieho porucha (neprirodzene zakrivený penis, ktorý spôsobuje problémy pri pohlavnom styku), problémov s prostatou (zápal, zväčšená prostata, rakovina), zápalu močových ciest, genitálneho herpesu, rakoviny penisu, fimózy čiže zúženej predkožky, krátkej uzdičky, poranenia alebo aj úrazu…

príliš častá rýchla erekcia – najčastejšie ide dôsledok výrazne vysokého libida u mladých mužov (porucha však môže byť aj výsledkom chronického rozšírenia ciev)

Všetky tieto problémy s erekciou sa dajú riešiť ešte relatívne ľahko prostredníctvom vhodných režimových opatrení, vrátane úpravy stravovania a zaradenia vhodných výživových doplnkov… Neriešený problémový stav však z občasného výskytu môže dospieť k trvalej poruche, ktorú odborne nazývame erektilná dysfunkcia.